Prenumerata Wiadomości-Gartija
Zaprenumeruj Wiadomości-Gartija aby raz w miesiącu otrzymywać informacje o nowościach i aktualizacjach w naszym serwisie
Aby zaprenumerować Wiadomości-Gartija skorzystaj z formularza subskrypcji
Adres E-mail
Aby zmienić adres subskrybenta należy anulować prenumeratę zgłoszoną na dotychczasowy adres, a następnie dokonać zgłoszenia prenumeraty podając nowy adres poczty elektronicznej.
Po zgłoszeniu lub rezygnacji wysłana zostanie wiadomość e-mail w celu potwierdzenia polecania
Aby zrezygnować z prenumeraty Wiadomości-Gartija skorzystaj z poniższego formularza
Adres E-mail
Patronujemy

Aktualności

Rusza budowa zakładu termicznego przekształcania odpadów komunalnych w Gdańsku, którego operatorem będzie Dalkia Wastenergy

18 grudnia wmurowano kamień węgielny pod budowę zakładu termicznego przekształcania odpadów w Gdańsku, pod nazwą Port Czystej Energii, największej inwestycji w historii Gdańska i regionu, związanej z gospodarką odpadami. Wykonawcą inwestycji jest włosko-francuskie konsorcjum złożone z firm Astaldi, Termomeccanica Ecologia, Dalkia Wastenergy. Nowoczesny obiekt powstanie do końca 2023 roku.

...

Odpylanie jako ważny aspekt bezpieczeństwa pracy w przemyśle drzewnym

Jednym z najważniejszych problemów w przemyśle drzewnym są duże ilości niebezpiecznych odpadów, które zapylają hale produkcyjne, niekorzystnie wpływają zarówno na środowisko, jak i bezpieczeństwo pracy załogi.

...

Od lipca nowe zasady segregacji odpadów

Od 1 lipca 2017 r. na terenie całego kraju będzie obowiązywał Wspólny System Segregacji Odpadów (WSSO).

...

POL-ECO-SYSTEM 2016 za nami

W Poznaniu zakończyły się targi POL-ECO-SYSTEM. Była to dla branży ochrony środowiska możliwość przeglądu ofert kilkuset firm, w tym zapoznanie się z ciekawymi eko-rozwiązaniami.  

...

Przemysł, eksperci branżowi i decydenci rynku ochrony środowiska wybierają się na POL-ECO-SYSTEM

Kontakty biznesowe, nowe umowy, wymiana doświadczeń – to tylko niektóre z powodów, dla których wielu profesjonalistów jest obecnych na targach POL-ECO-SYSTEM (11-14.10.2016) w Poznaniu.

...
ODPADY, RECYKLING - Wszelkie prawa zastrze�one
 
 
 
 
 
 
 
EKO Partnerzy