gartija.pl > artykuły
PROEKOlogiczna Wigilia dla farmaceutów
Odsłon - 293
eGartia
autor:
2009-12-20

logo_pgr_proeko_120Polska Grupa Recyklingu PROEKO zorganizowała już piąte coroczne spotkanie świąteczne dla przedstawicieli firm farmaceutycznych. Wydarzenie zaplanowano na 17 grudnia w Warszawie. Podczas Wigilii omawiane były strategie współpracy na rzecz ochrony środowiska oraz ewentualne zmiany prawne.

Od 2005 roku PGR PROEKO współorganizuje wraz z Okręgową Izbą Aptekarską cykliczne spotkania wigilijne dla kierowników, właścicieli i pracowników hurtowni farmaceutycznych.

Na tegorocznym spotkaniu PGR PROEKO zaprezentowało najnowsze rozwiązania dotyczące utylizacji produktów leczniczych. Przedstawiciele firm omawiali także ewentualne zmiany w ustawie o odpadach.

- Cieszy nas powiększające się co roku grono uczestników oraz rosnące zainteresowanie tą inicjatywą. Utwierdza nas to w przekonaniu, że coraz sprawniej możemy łączyć nasze siły na rzecz ochrony środowiska – podkreśla Marek Osik, wiceprezes PGR PROEKO

Farmacja jest specyficzną gałęzią przemysłu, która charakteryzuje się wieloma regulacjami w zakresie utylizacji. PGR PROEKO chce uświadamiać potrzebę unieszkodliwiania produktów leczniczych i przedstawiać alternatywne rozwiązania w tym zakresie, w miłej i nieformalnej atmosferze.

Ważnym tematem poruszanym na tegorocznym spotkaniu były sposoby postępowania ze środkami odurzającymi, których liczba na rynku polskim stale rośnie. Po prezentacji odbyła się uroczysta kolacja.


Wyślij Do druku Dyskutuj

Dodaj komentarz

Autor

Komentarz (do 1500 znaków)

Komentarze uzytkowników niezalogowanych są moderowane. Usuwane będą komentarze: nie odnoszące się do tresci artykułu, zawierające obraźliwe i wulgarne słowa.Kod z obrazka obok wpisz w poniższe pole

Warto zobaczyć

 boksy tekstowe
Reklamuj się na tej
stronie
Płać za kliknięcie
To groszowa sprawa
www.gartija.pl/boksy.html
Patronujemy
!
Wpięci w sieć "Gartija"

www.ecoprogres.plWykonamy stronę www dla Twojej firmy

Dowiedz się więcej ...

Przykładowe szablony strony

ODPADY, RECYKLING - Wszelkie prawa zastrze�one
 
 
 
 
 
 
 
EKO Partnerzy