gartija.pl > artykuły
Rewolucja w ekologicznej zbiórce elektrośmieci!
Odsłon - 2278
eGartia
autor:
2012-12-04

W dobie rozwoju mediów elektronicznych i komunikacji na odległość możliwość robienia zakupów bez konieczności wychodzenia z domu staje się standardem. Ludzie cenią sobie wygodę robienia tego typu zakupów, koncentrując się dokładnie na tych produktach, które są im w danej chwili potrzebne, oszczędzając przy tym czas i pieniądze.

Podobny schemat zachowań na polu ochrony środowiska, chce promować portal ekoGRATY.pl, który stawia sobie za cel upowszechnienie dostępu do usług z zakresu odbioru zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Na stronie możemy dowiedzieć się więcej na temat proekologicznych zachowań, a co najważniejsze w ciągu zaledwie kilku minut zamówić usługę odbioru zużytego sprzętu bezpośrednio z domu. Jak zapewnia portal ekoGRATY.pl, od teraz bez wychodzenia z domu, bez martwienia się o transport i pomoc w zniesieniu, w prosty, tani i zgodny z prawem sposób będzie można pozbyć się elektroodpadów. Wyjątkowość usługi polega na tym, że jest świadczona na terenie całego kraju, zarówno w dużych miastach jak i mniejszych miejscowościach. Organizatorzy akcji zadbali o to aby zakup usługi był możliwy również  poprzez stronę Allegro.


Wyślij Do druku Dyskutuj

Dodaj komentarz

Autor

Komentarz (do 1500 znaków)

Komentarze uzytkowników niezalogowanych są moderowane. Usuwane będą komentarze: nie odnoszące się do tresci artykułu, zawierające obraźliwe i wulgarne słowa.Kod z obrazka obok wpisz w poniższe pole

Warto zobaczyć

 boksy tekstowe
Reklamuj się na tej
stronie
Płać za kliknięcie
To groszowa sprawa
www.gartija.pl/boksy.html
Patronujemy
!
Wpięci w sieć "Gartija"

www.ecoprogres.plWykonamy stronę www dla Twojej firmy

Dowiedz się więcej ...

Przykładowe szablony strony

ODPADY, RECYKLING - Wszelkie prawa zastrze�one
 
 
 
 
 
 
 
EKO Partnerzy