szkolenia
szkolenia, konferencje, warsztaty ... zapoznaj się z aktualną ofertą szkoleniową dostępną na rynku
21
Szanowni Państwo!
Firma Dendros ma przyjemność zaprosić na Szkolenie Zamówienia publiczne w gospodarce wodno – kanalizacyjnej. Podczas spotkania zostaną przedstawione najczęściej występujące zagadnienia prawne w związku z procedurami zamówień publicznych w gospodarce wodno – kanalizacyjnej.
Szkolenie będzie prowadzone w oparciu o przykłady z praktyki, co daje uczestnikom szansę porównania analizowanych przypadków do ich sytuacji indywidualnej. Celem tak prowadzonego wykładu jest pokazanie „dobrych” praktyk oraz błędów, których należy się wystrzegać. Istotnym elementem spotkania jest także możliwość konsultacji z wykładowcą po każdej sesji. Taka forma szkolenia prowadzi do zdobycia wiedzy, która w znaczący sposób może przyczynić się do uniknięcia uchybień podczas postępowania przetargowego.
Opiekun merytoryczny: Tymoteusz Płonka - radca prawny, współpracuje z Kancelarią Radców Prawnych Zygmunt Jerzmanowski i Wspólnicy sp.k., ekspert w dziedzinie prawa komunalnego, ze szczególnym uwzględnieniem gospodarki wodno-kanalizacyjnej, zamówień publicznych, posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze spółek komunalnych i gmin, ekspert Forum Dyskusyjnego „Wodociągi Polskie”, publicysta Gazety Samorządu i Administracji, współautor kilku książek z zakresu problematyki komunalnej.
Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli przedsiębiorstw prowadzących działalność w zakresie gospodarki wodno - kanalizacyjnej, pracowników urzędów samorządowych oraz wszystkich zajmujących się na co dzień problematyką zamówień publicznych, zarówno sektorowych, jak i prowadzonych na podstawie ustawy Pzp.
Program i formularz zgłoszenia konferencji jest dostępny na www.dendros.pl – zakładka aktualne szkolenia
Więcej informacji na stronie www.dendros.pl lub pod numerem telefonu 61 307 40 53, 792 989 033
Zapraszamy!