GARTIJA.PL - odpady, recykling, Inżynieria środowiska katalog firm

Kompleksowo i profesjonalnie zajmujemy się organizacją konferencji, szkoleń, praktycznych warsztatów, seminariów z zakresu ochrony środowiska m. in: gospodarki odpadami, gospodarki wodno-ściekowej, zieleni miejskiej, zieleni przydrożnej, ADR, zielonego PR, oceny oddziaływania na środowisko, ochrony powietrza atmosferycznego, hałasu itp.

Nasze szkolenia cechuje wysoka jakość - zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym. Współpracujemy z wykładowcami posiadającymi wysokie kwalifikacje, praktyczną wiedzę oraz doświadczenie. Podczas szkoleń Uczestnikom wskazujemy możliwości wykorzystania nabytej wiedzy w życiu zawodowym. Otrzymują oni ponadto skrypt z materiałami ze szkolenia, który ułatwia im przypominanie sobie i utrwalanie nabytej wiedzy oraz zaświadczenia o ukończeniu szkolenia.

Oferta szkoleniowa Dendros obejmuje projektowanie szkoleń wewnętrznych (zamkniętych) i cykliczne organizowanie szkoleń otwartych. 

Konferencje otwarte dostępne są dla wszystkich zainteresowanych daną tematyką. Powstały z myślą o firmach i instytucjach, które chcą szkolić pojedynczych pracowników. Szkolenia otwarte organizowane są w formie konferencji, szkoleń, seminariów itp. Dodatkową korzyścią jest kontakt z innymi uczestnikami szkolenia. Ponieważ są to osoby zainteresowane tą samą tematyką, lecz reprezentujące różne firmy, szkolenia otwarte są dogodnym polem dla wymiany doświadczeń.

Szkolenia zamknięte (wewnętrzne) są tworzone indywidualnie na potrzeby konkretnego Klienta, są "szyte na miarę", dostosowane do rodzaju działalności, wymogów i potrzeb szkoleniowych firmy (czasu, sposobu i miejsca realizacji).

zdjcie_dendros_400

 

 Uczestnicy naszych konferencji to osoby decyzyjne, reprezentujące dobrze prosperujące przedsiębiorstwa i instytucje na rynku ochrony środowiska. Są to osoby, podejmujące ważne, strategiczne decyzje, które wpływają na dalszy rozwój firm i instytucji. Czyni to z organizowanych przez nas konferencji wspaniałą okazję do budowania wizerunku Państwa firmy oraz promocji produktów wśród szerokiego grona uczestników. Podczas konferencji istnieje możliwość wystąpień promocyjnych, stoisk oraz rozdania folderów reklamowych.

 

Jak działamy?

·          dopasowujemy usługi do potrzeb Klienta

·          współpracujemy z wybitnymi specjalistami z zakresu ochrony środowiska

·          łączymy nowe trendy z wiedzą praktyczną 

 

 Zapraszamy do współpracy oraz uczestnictwa w konferencjach i szkoleniach!

Więcej informacji na www.dendros.pl

ODPADY, RECYKLING - Wszelkie prawa zastrze�one